چنین اتریش ایران همکاری اقتصادی سرمایه گذاری

چنین: اتریش ایران همکاری اقتصادی سرمایه گذاری اخبار سیاست خارجی

کره جنوبی ادعای عدم بارگیری نفت و میعانات گازی کشور عزیزمان ایران را رد کرد

کره جنوبی ادعای عدم بارگیری نفت و میعانات گازی کشور عزیزمان ایران در ماه ژوئیه (تیر – مرداد) از سوی این کشور را رد کرد.  کره جن..

ادامه مطلب

نفت در نیمه دوم سال گران‌تر می‌شود

بانک مورگان استنلی قیمت مورد پیش‌بینی جهت نفت در نیمه دوم سال را به علت انتظار جهت کمبود عرضه در بازار اوج برد.  نفت در نیمه دوم ..

ادامه مطلب

برای کامیون داران لاستیک به قیمت مصوب عرضه می‌شود

عبدالهاشم حسن نیا گفت: با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت مقرر شد بعد از تعطیلات پیش رو، در پایانه‌های بار و مسافر لاستیک به قیمت مصوب عرضه شود. ..

ادامه مطلب

ندادن ارز مستقیم به صرافی‌ها موقتی است

سخنگوی بانک مرکزی گفت: فعلا ارز مستقیم به صرافی ها داده نخواهد شد ولی حتما این سیاست ها نمی تواند در بلندمدت ادامه پیدا کند و باید بازار حاکم شود. ..

ادامه مطلب

آیا دلار اینقدر گران شد؟

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی کشور عزیزمان ایران اعتقاد است شرایط فعلی بازار ارز امکان هرگونه برنامه‌ریزی را از فعالان اقتصادی گرفته و اوضاع بی ثبات ف..

ادامه مطلب

معافیت 24 میلیون تومانی کارکنان دولت ، قیمت آب، برق و گاز سال آینده زیاد کردن نخواهد یافت

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس مصوبه این کمیسیون، عوارض آب، برق، در سال 97 نسبت به سال 96 زیاد کردن قیمتی نخواهد داشت و عوارض آب، برق ..

ادامه مطلب

نفت ۵۵ دلاری معقول است ، ایران را گران اداره می‌کنیم

یک اقتصاددان می‌گوید دولت باید به سمت نظام مالیاتی کارآمد پیش برود تا وابستگی خود به درآمدهای نفتی را کم کردن دهد و هزینه‌های جاری خود را از محل فروش..

ادامه مطلب