چنین اتریش ایران همکاری اقتصادی سرمایه گذاری

چنین: اتریش ایران همکاری اقتصادی سرمایه گذاری اخبار سیاست خارجی

دوباره درخواست اعاده دادرسی می دهیم / وکیل بقایی

وکیل مدافع حمید بقایی با اشاره به رد درخواست اعاده دادرسی موکلش در دیوان عالی کشور گفت که دوباره و با استناد به دلایل جدید، درخواست اعاده دادرسی می ک..

ادامه مطلب

گزینش و نظارت بر معلمان سخت گیرانه می‌شود/ آموزش دانش آموزان را تقویت می‌کنیم ، وزیر آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش در رشته توییت هایی به عنوان تعرض به گروهی از دانش آموزان مدرسه غیردولتی غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران پرداخت و بر بروزرسانی فرایند گزینش تاکی ..

ادامه مطلب

امام جمعه سابق ارومیه درگذشت

استاندار آذربایجان غربی گفت: آیت الله حسنی امام جمعه سابق ارومیه دار فانی را وداع گفت. امام جمعه سابق ارومیه درگذشت عبارات مهم : متولد ..

ادامه مطلب

تصویر العمل وزارت بهداشت به فروش شیرخشک‌های یارانه‌ای به وسیله دستفروشان

مدیر کل نظارت بر فراورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل شرکت غذا و دارو در تصویر العمل به خبری مبنی بر نشت شیرخشک‌های یارانه‌ای به بازار و فروش به وسیله دستفروشان، ..

ادامه مطلب

دخترانی که منزل بختشان سیاه است ، گزارشی از یک تعرض

پرورشگاه قرار بوده پناهگاهی باشد جهت کودکانی که خانواده آن‌ها را نپذیرفته یا خود به پای خود از آزار نزدیکان گریخته‌اند تا در فضایی امن بزرگ شوند ولی..

ادامه مطلب

اعلام مسیرهای جایگزین ، شروع محدودیت ترافیکی محور هراز

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین اوضاع راه‌های کشور را تشریح کرد.  شروع محدودیت ترافیکی محور هراز/اعلام مسیرهای جایگزین ..

ادامه مطلب

خطر گرایش به مصرف شاهدانه در نوجوانان مبتلا به افسردگی مزمن

کارشناسان آمریکایی هشدار می‌دهند: نوجوانان مبتلا به افسردگی مزمن یا حاد زیاد با مسئله گرایش به استعمال مخدر شاهدانه در سن ۱۸ سالگی مواجه می‌شوند.  ..

ادامه مطلب